Start Aktualności Komunikat dla członków konwentu CIS/KIS
Komunikat dla członków konwentu CIS/KIS PDF Drukuj Email
środa, 18 lipca 2012 11:46

 

Komunikat dla członków konwentu CIS/KIS – współpraca przy organizacji zajęć w centrach i klubach


Dyrekcja Instytutu Rozwoju Służb Społecznych wraz z Radą Programową Konwentu Centrów i Klubów Integracji Społecznej uzgodniła, że dla instytucji i podmiotów prowadzących centra i kluby integracji społecznej umożliwi od lipca 2012r. organizowanie przedsięwzięć edukacyjno-integracyjnych, skierowanych do uczestników zajęć reintegracji społeczno-zawodowej w Ośrodku Szkoleniowym w Białobrzegach na preferencyjnych warunkach.

 


Wypełnianie misji reintegracji społecznej i zawodowej wobec uczestników zajęć w centrach i klubach integracji społecznej w takich wymiarach jak społeczno-interpersonalny, kulturowy czy obywatelski uwzględnia często organizowanie wyjazdowych zajęć o charakterze edukacyjno – szkoleniowym.

Te przedsięwzięcia wyjazdowe obejmują zwykle nie tylko uczestników zajęć, ale również członków ich rodzin.


Mając na uwadze ewentualność organizacji tego typu przedsięwzięć połączonych z pobytem i zwiedzaniem miasta stołecznego Warszawy, Dyrekcja Instytutu Rozwoju Służb Społecznych postanowiła zastosować specjalne ceny preferencyjne dla podmiotów zatrudnienia socjalnego.


Dodatkowo, w przypadku grup uczestników zajęć reintegracji społeczno-zawodowej z obszarów wiejskich oraz małomiasteczkowych istnieje możliwość indywidualnych negocjacji warunków korzystania z bazy Ośrodka Szkoleniowego w Białobrzegach.


W sprawach związanych z zamówieniem pobytu w ośrodku prosimy kontaktować się bezpośrednio z Ośrodkiem Szkoleniowym w Białobrzegach – tel.: (22) 774 87 94, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , adres www: osrodek.irss.pl